Forum Klubu Młodzieżowego Semper Avanti Długołęka

Forum Klubu Mlodziezowego Semper Avanti Długołęka

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Enter your announcement here.

#1 2006-11-07 22:43:04

kampo

Administrator

status 4773729
6103902
Zarejestrowany: 2006-10-07
Posty: 42
Punktów :   

3 listopad 2006

1. Maciek przedstawia nam dwie wymiany: na Ukrainie i w Estonii
2. Piotrek zaprasza nas na andrzejkowa imprezę w Januszkowicach.
3. Podsumowujemy ostatnia imprezę, co było złe, ale i co dobre.
4. Padł pomysł wyjazdu w góry - Paweł przygotuje nam jakąś ofertę.

Offline

 

#2 2006-11-08 17:33:34

Edyta

Gość

Re: 3 listopad 2006

Hej!! Chciałabym wyjaśnić 2 sprawy, bo ostatnio dowiaduje się od róznych osób dziwne rzeczy, ktore powiedzialam, oczywiscie w każdej wypowiedzi jest prawda, ale bywa, że z ust do ust jest trochę przekręcona.

1. Nie zabraniam osobom z Sadu, ktore juz byly na wymianacvh jeżdzic dalej. Uwazam tylko, ze naturalnym i spraweidliwym postępowaniem jest pozwolic najpierw uczestniczyc w wymainiach osobom, które jeszcze nigdy nie brały udzialu. Chciałabym Was również uświadomić, ze te wsyztskie wymiany jakie sa w Semper nie są przeznacozne tlyko dla Sadu, ze we Wrocławiu jest wiele wspanialych osob, ktore tez chcialby gdzies pojechac. Dlatego nie mogę kazdej wymiany rezerwowac dla Sadu. Bardzo chciałabym, zebyscie kiedys wpadli na herbatke do Wrocławia, zobaczli jak działamy, nasze biura, poznali kilka osob, jak rowniez zobaczyli, ze to naprawde ciezka praca utrzymac taka organziację. ZAPRASZAMY!!!

2. Nie chce rowiazania Sadu. Owszem mówiłam, że jesli nadal byloby picie, imprezowanie itp. w Sadzie to bylalbym za rozwiazaniem. Ale slyszalm z wielu zródeł, ze dziewczyny żałują, ze zrozumiały, ze obiecaly, ze juz tak nie bedzie itp. Dlatego bardzo to doceniam i w zadnym wypadku nie chce rozwiazania Sadu.

Mam nadzieje, ze wiecej nieporozumien nie bedzie. Pamietajcie, ze najlepiej jest sie jakiejs osoby zapytac wprost o co chodzi Itak jak Miłosz mnie sie zapytał), a nie snuc podejrzenia.

pozdrawiam i miłego wieczora

ja lece z Jareczkiem na zakupy po kredki i kolorowanki, bo juz on sie nie moze doczekac malowania )

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobinaruto.pun.pl www.malaguti.pun.pl www.animako.pun.pl www.hullcityafc.pun.pl www.my-fantasyonline.pun.pl